• Zestaw pamięci RAM G.SKILL Ripjaws F4-2400C16D-16GRS (DDR4 SO-DIMM; 2 x 8 GB; 2400 MHz; CL16)
Symbol: F4-2400C16D-16GRS
627.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.048 kg
Specyfikacja
Pamięć RAM 16 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
Prędkość zegara pamięci 2400 MHz
Napięcie pamięci 1.2 V
Opóźnienie CAS 16
Rodzaj pamięci 260-pin SO-DIMM
Przeznaczenie Laptop
Typ pamięci RAM DDR4
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 141mm
Długość 171mm
Wysokość 18mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.