Kategorie
Szukaj

Laptopy dla nauczycieli

Oferujemy wysokiej klasy laptopy dla nauczycieli. Urządzenia dostępne w tej kategorii doskonale współgrają z rządowym programem Laptop dla nauczyciela, za sprawą którego nauczyciele otrzymują środki w wysokości 2500 złotych na zakup komputera przenośnego. Zapoznaj się zatem z naszymi laptopami i dołącz do grona klientów.

Czym są laptopy dla nauczycieli?

Notebook dla nauczyciela to komputer przenośny, którego cena mieści się w kwocie, która jest przyznawana pracownikom polskich szkół. Nie tylko nauczyciele otrzymują bony na zakup laptopów, ale również wychowawcy oraz pracownicy pedagogiczni, którzy pozostają w stosunku pracy na dzień 30 września 2023.

Urządzenia z naszej oferty łączą zatem w sobie atrakcyjną cenę z wysokim poziomem wydajności oraz bezawaryjnością. Doskonale sprawdzają się zatem między innymi w trakcie ewentualnych lekcji zdalnych oraz podczas przedstawiania prezentacji, sprawdzania kartkówek i klasówek, zarządzania notatkami, a także planowania lekcji. Jednocześnie są dostosowane do bezproblemowego przeglądania internetu oraz obsługi pakietów biurowych.

Niektóre urządzenia w tej kategorii są minimalnie droższe niż ustalone programowo laptopy za 2500 zł. Nie stanowi to jednak żadnego problemu, gdyż w sytuacji, gdy nauczyciele decydują się na sprzęt, którego kwota przekracza nieco ustaloną w programie rządowym i tak mogą skorzystać z bonu. Kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych po prostu dokładają ze swojego budżetu. W takich przypadkach komputery dla nauczycieli nadal są bardzo opłacalną inwestycją.

Laptopy za 2500 zł — dlaczego nasza oferta?

Wybierz naszą ofertę, jeśli zależy Ci na markowym sprzęcie o doskonałych parametrach za uczciwą cenę. Jeżeli interesuje Cię komputer dla nauczyciela na lata, który pozwoli Ci na bezproblemowe wykonywanie swojej pracy, jesteś w odpowiednim miejscu. Pamiętaj także o tym, że możemy udzielić Ci fachowych wskazówek w trakcie podejmowania decyzji zakupowej. W związku z tym chętnie wskażemy Ci najlepszy model laptopa dla Ciebie. Skontaktuj się więc z nami i dołącz do grona naszych klientów.