Zestaw pamięci RAM G.SKILL Ripjaws F4-2400C16D-16GRS (DDR4 SO-DIMM; 2 x 8 GB; 2400 MHz; CL16)
Symbol:
F4-2400C16D-16GRS
627.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.048 kg |
| Specyfikacja | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2400 MHz |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Rodzaj pamięci | 260-pin SO-DIMM |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 141mm |
| Długość | 171mm |
| Wysokość | 18mm |
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.