Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C18D-16GTZRX (DDR4; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL18)
Symbol:
F4-3600C18D-16GTZRX
807.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.188 kg |
| Specyfikacja | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3600 MHz |
| Podświetlenie | Tak |
| Opóźnienie CAS | 18 |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 137mm |
| Długość | 160mm |
| Wysokość | 18mm |
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.