• Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C18D-16GTZRX (DDR4; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL18)
Symbol: F4-3600C18D-16GTZRX
807.00
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.188 kg
Specyfikacja
Pamięć RAM 16 GB
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Kolor podświetlenia Czerwony/zielony/niebieski
Typ pamięci RAM DDR4
Rodzaj chłodzenia Radiator
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.2 V
Napięcie pamięci 1.35 V
Przeznaczenie PC/serwer
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
Prędkość zegara pamięci 3600 MHz
Podświetlenie Tak
Opóźnienie CAS 18
Wysokość produktu 44 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 137mm
Długość 160mm
Wysokość 18mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.