• Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-32GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)
Symbol: F4-3600C16D-32GTZRC
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.192 kg
Specyfikacja
Pamięć RAM 32 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Prędkość zegara pamięci 3600 MHz
Kolor podświetlenia Wielobarwny
Profil SPD Tak
Prędkość SPD 2133 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2.0
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Napięcie SPD 1.2 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 162mm
Długość 15mm
Wysokość 137mm
Pamięć RAM:
32 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.