• Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-16GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL16)
Symbol: F4-3600C16D-16GTZRC
825.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.19 kg
Specyfikacja
Typ pamięci RAM DDR4
Profil SPD Tak
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Przeznaczenie PC/serwer
Pamięć RAM 16 GB
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.35 V
Rodzaj chłodzenia Radiator
Napięcie SPD 1.2 V
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Kolor podświetlenia Różne
Prędkość SPD 2133 MHz
Opóźnienie CAS 16
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
Prędkość zegara pamięci 3600 MHz
Pokrycie ołowiem Złoto
Podświetlenie Tak
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2.0
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 160mm
Długość 16mm
Wysokość 138mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwieraj obudowy modułu pamięci.
• Chronić przed skrajnymi temperaturami.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.