• Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3200C16D-16GTZRX (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3200 MHz; CL16)
Symbol: F4-3200C16D-16GTZRX
Brak towaru
745.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.18 kg
EAN 4713294220592
Zostaw telefon
Specyfikacja
Rodzaj chłodzenia Radiator
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
Kolor podświetlenia Wielobarwny
Kolor produktu Czarny
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.2 V
Napięcie pamięci 1.35 V
Obsługa kanałów pamięci Podwójny
Podświetlenie Tak
Napięcie SPD 1.2 V
Pamięć RAM 16 GB
Prędkość SPD 2133 MHz
Przeznaczenie PC/serwer
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2,0
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Wysokość produktu 44 mm
Szerokość 137mm
Długość 15mm
Wysokość 161mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.