• Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ Neo AMD RGB F4-3600C16D-32GTZNC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)
Symbol: F4-3600C16D-32GTZNC
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.18 kg
Specyfikacja
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Profil SPD Tak
Opóźnienie CAS 16
Napięcie SPD 1.2 V
Rodzaj chłodzenia Radiator
Kolor podświetlenia Czerwony/zielony/niebieski
Korekcja ECC Nie
Prędkość zegara pamięci 3600 MHz
Przeznaczenie PC/serwer
Pamięć RAM 32 GB
Podświetlenie Tak
Napięcie pamięci 1.35 V
Typ pamięci RAM DDR4
Prędkość SPD 2133 MHz
Szerokość 160mm
Długość 15mm
Wysokość 136mm
Pamięć RAM:
32 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.