Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ Neo AMD RGB F4-3600C16D-32GTZNC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)
Symbol:
F4-3600C16D-32GTZNC
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.18 kg |
| Specyfikacja | |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Profil SPD | Tak |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Korekcja ECC | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 3600 MHz |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Podświetlenie | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Prędkość SPD | 2133 MHz |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 136mm |
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
32 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.