Zestaw pamięci G.SKILL TRIDENTZ F4-3200C16D-32GTZR (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)
Symbol:
F4-3200C16D-32GTZR
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.19 kg |
| Specyfikacja | |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Podświetlenie | Tak |
| Korekcja ECC | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 161mm |
| Długość | 15mm |
| Wysokość | 137mm |
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
32 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.