• Zestaw pamięci G.SKILL TRIDENTZ F4-3200C16D-32GTZR (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)
Symbol: F4-3200C16D-32GTZR
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.19 kg
Specyfikacja
Kolor podświetlenia Czerwony/zielony/niebieski
Napięcie pamięci 1.2 V
Napięcie pamięci 1.35 V
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Opóźnienie CAS 16
Podświetlenie Tak
Korekcja ECC Nie
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Typ pamięci RAM DDR4
Przeznaczenie PC/serwer
Pamięć RAM 32 GB
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Rodzaj chłodzenia Radiator
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 161mm
Długość 15mm
Wysokość 137mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
32 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.