Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsX F3-1600C9Q-32GXM (DDR3 DIMM; 4 x 8 GB; 1333 MHz; CL9)
Symbol:
F3-1600C9Q-32GXM
964.00
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.19 kg |
| Specyfikacja | |
| Obsługa kanałów pamięci | Podwójny |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 4 x 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.5 V |
| Opóźnienie CAS | 9 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Typ pamięci | PC3-12800 |
| Rodzaj pamięci | 240-pin DIMM |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Szerokość | 143mm |
| Długość | 22mm |
| Wysokość | 218mm |
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
32 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.