• Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsX F3-1600C9Q-32GXM (DDR3 DIMM; 4 x 8 GB; 1333 MHz; CL9)
Symbol: F3-1600C9Q-32GXM
964.00
szt. Do przechowalni
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.19 kg
Specyfikacja
Obsługa kanałów pamięci Podwójny
Rodzaj chłodzenia Radiator
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 4 x 8 GB
Prędkość zegara pamięci 1600 MHz
Pamięć RAM 32 GB
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.5 V
Opóźnienie CAS 9
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Typ pamięci PC3-12800
Rodzaj pamięci 240-pin DIMM
Typ pamięci RAM DDR3
Szerokość 143mm
Długość 22mm
Wysokość 218mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
32 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.