• Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C18D-32GVK (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL18)
Symbol: F4-3600C18D-32GVK
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.12 kg
Specyfikacja
Rodzaj chłodzenia Radiator
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Napięcie pamięci 1.35 V
Pokrycie ołowiem Złoto
Profil SPD Tak
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Pamięć RAM 32 GB
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2.0
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Opóźnienie CAS 18
Korekcja ECC Nie
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Prędkość zegara pamięci 3600 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Typ pamięci RAM DDR4
Przeznaczenie PC/serwer
Napięcie SPD 1.2 V
Prędkość SPD 2133 MHz
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 220mm
Długość 15mm
Wysokość 145mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
32 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.