• Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C16D-32GVKC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)
Symbol: F4-3600C16D-32GVKC
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.13 kg
Specyfikacja
Korekcja ECC Nie
Pamięć RAM 32 GB
Napięcie pamięci 1.35 V
Rodzaj chłodzenia Radiator
Przeznaczenie PC/serwer
Typ pamięci RAM DDR4
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Opóźnienie CAS 16
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Prędkość zegara pamięci 3600 MHz
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Napięcie SPD 1.2 V
Prędkość SPD 2133 MHz
Wysokość produktu 42 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 144mm
Długość 20mm
Wysokość 220mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
32 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.