Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C16D-32GVKC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)
Symbol:
F4-3600C16D-32GVKC
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 0 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.13 kg |
| Specyfikacja | |
| Korekcja ECC | Nie |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3600 MHz |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Prędkość SPD | 2133 MHz |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 144mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 220mm |
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
32 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.