Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C16D-16GVKC (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL16)
Symbol:
F4-3600C16D-16GVKC
719.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.124 kg |
| Specyfikacja | |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Podwójny |
| Prędkość zegara pamięci | 3600 MHz |
| Opóźnienie CAS | 16 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2,0 |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Szerokość | 185mm |
| Długość | 138mm |
| Wysokość | 15mm |
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.