• Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C16D-16GVKC (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL16)
Symbol: F4-3600C16D-16GVKC
719.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.124 kg
Specyfikacja
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Napięcie pamięci 1.35 V
Pamięć RAM 16 GB
Rodzaj chłodzenia Radiator
Obsługiwane systemy operacyjne Windows Tak
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
Obsługa kanałów pamięci Podwójny
Prędkość zegara pamięci 3600 MHz
Opóźnienie CAS 16
Przeznaczenie PC/serwer
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2,0
Typ pamięci RAM DDR4
Szerokość 185mm
Długość 138mm
Wysokość 15mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwieraj obudowy modułu pamięci.
• Chronić przed skrajnymi temperaturami.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.