• Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3200C16D-32GVK (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)
Symbol: F4-3200C16D-32GVK
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.13 kg
Specyfikacja
Rodzaj chłodzenia Radiator
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Kolor produktu Czarny
Pamięć RAM 32 GB
Napięcie pamięci 1.3
Napięcie pamięci 1.2 V
Korekcja ECC Nie
Obsługa kanałów pamięci Podwójny
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Wysokość produktu 42 mm
Szerokość 143mm
Długość 20mm
Wysokość 220mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
32 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.