• Zestaw pamięci G.SKILL Ripjaws X F3-2400C11D-16GXM (DDR3 DIMM; 2 x 8 GB; 2400 MHz; CL11)
Symbol: F3-2400C11D-16GXM
Brak towaru
505.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.125 kg
EAN 848354009733
Zostaw telefon
Specyfikacja
Prędkość zegara pamięci 2400 MHz
Rodzaj pamięci 240-pin DIMM
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
Przeznaczenie PC/serwer
Typ pamięci RAM DDR3
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Pamięć RAM 16 GB
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.5 V
Napięcie pamięci 1.65 V
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Rodzaj chłodzenia Radiator
Opóźnienie CAS 11
Wysokość produktu 40 mm
Szerokość 220mm
Długość 18mm
Wysokość 145mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Nie demontować ani nie otwierać modułów pamięci.
• Trzymać z dala od dzieci.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.