• Zestaw pamięci G.SKILL FlareX AMD F4-3200C16D-32GFX (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)
Symbol: F4-3200C16D-32GFX
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Mało
Waga 0.138 kg
Specyfikacja
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Profil SPD Tak
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Pamięć RAM 32 GB
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2.0
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Prędkość zegara pamięci 3200 MHz
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Rodzaj chłodzenia Radiator
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Napięcie SPD 1.2 V
Napięcie pamięci 1.35 V
Korekcja ECC Nie
Prędkość SPD 2133 MHz
Pokrycie ołowiem Złoto
Opóźnienie CAS 16
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 189mm
Długość 20mm
Wysokość 138mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
32 GB
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.