• Zestaw pamięci G.SKILL Aegis F4-2666C19D-16GIS (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 2666 MHz; CL19)
Symbol: F4-2666C19D-16GIS
701.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.03 kg
Specyfikacja
Napięcie SPD 1.2 V
Typ pamięci RAM DDR4
Profil SPD Tak
Napięcie pamięci 1.35 V
Napięcie pamięci 1.2 V
Przeznaczenie PC/serwer
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Opóźnienie CAS 19
Korekcja ECC Nie
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2.0
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Pamięć RAM 16 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
Prędkość SPD 2666 MHz
Rodzaj chłodzenia Radiator
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Wysokość produktu 31,2 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 160mm
Długość 10mm
Wysokość 145mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed skrajnymi temperaturami.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwieraj obudowy modułu pamięci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.