Zestaw pamięci G.SKILL Aegis F4-2666C19D-16GIS (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 2666 MHz; CL19)
Symbol:
F4-2666C19D-16GIS
701.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.03 kg |
| Specyfikacja | |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Typ pamięci RAM | DDR4 |
| Profil SPD | Tak |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Prędkość SPD | 2666 MHz |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Wysokość produktu | 31,2 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 10mm |
| Wysokość | 145mm |
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Chronić przed skrajnymi temperaturami.
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych.
• Nie otwieraj obudowy modułu pamięci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.