• Zestaw pamięci G.SKILL Aegis F4-2666C19D-16GIS (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 2666 MHz; CL19) (OUTLET)
Symbol: F4-2666C19D-16GIS
Produkt po testach, nieeksploatowany. Widoczne niewielkie ślady użytkowania. Ram sprawny.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.068 kg
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Specyfikacja
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Korekcja ECC Nie
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Typ pamięci RAM DDR4
Przeznaczenie PC/serwer
Rodzaj chłodzenia Radiator
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Pamięć RAM 16 GB
Napięcie pamięci 1.35 V
Napięcie pamięci 1.2 V
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
Profil SPD Tak
Prędkość SPD 2666 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2.0
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Napięcie SPD 1.2 V
Opóźnienie CAS 19
Wysokość produktu 31,2 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 157mm
Długość 142mm
Wysokość 17mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.