• Zestaw pamięci G.SKILL Aegis F3-1600C11D-16GIS (DDR3 DIMM; 2 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)
Symbol: F3-1600C11D-16GIS
353.00
szt. Do przechowalni
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.07 kg
Specyfikacja
Pamięć RAM 16 GB
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Prędkość zegara pamięci 1600 MHz
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.5 V
Typ pamięci RAM DDR3
Przeznaczenie PC/serwer
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 8 GB
Opóźnienie CAS 11
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Szerokość 160mm
Długość 145mm
Wysokość 12mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów.
• Nie demontować ani nie otwierać modułów pamięci.
• Trzymać z dala od dzieci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.