Zestaw pamięci G.SKILL Aegis F3-1600C11D-16GIS (DDR3 DIMM; 2 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)
Symbol:
F3-1600C11D-16GIS
353.00
| Dostępność |
Średnia dostępność
| Waga | 0.07 kg |
| Specyfikacja | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Prędkość zegara pamięci | 1600 MHz |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.5 V |
| Typ pamięci RAM | DDR3 |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 8 GB |
| Opóźnienie CAS | 11 |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 145mm |
| Wysokość | 12mm |
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
16 GB
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi elektroodpadów.
• Nie demontować ani nie otwierać modułów pamięci.
• Trzymać z dala od dzieci.
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.