Zestaw pamięci G.SKILL AEGIS F4-2666C19D-32GIS (DDR4; 2 x 16 GB; 2666 MHz; CL19) (WYPRZEDAŻ)
Symbol:
F4-2666C19D-32GIS
Produkt po testach, nieeksploatowany. Widoczne niewielkie ślady użytkowania. Pamięci sprawne.
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 0.068 kg |
| Kod kreskowy | |
| EAN |
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
| Zostaw telefon |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Opóźnienie CAS | 19 |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| Opóźnienie SPD | 43 |
| Rodzaj chłodzenia | Radiator |
| Korekcja ECC | Nie |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
| Napięcie pamięci | 1.35 V |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Tak |
| Typ pamięci buforowej | Unregistered (unbuffered) |
| Rodzaj pamięci | 288-pin DIMM |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja | 2.0 |
| Napięcie SPD | 1.2 V |
| Profil SPD | Tak |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Pamięć RAM | 32 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2666 MHz |
| Układ pamięci (moduły x rozmiar) | 2 x 16 GB |
| Prędkość SPD | 2666 MHz |
| Wysokość produktu | 31,2 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 142mm |
| Długość | 156mm |
| Wysokość | 17mm |
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
32 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.