• Zestaw pamięci G.SKILL AEGIS F4-2666C19D-32GIS (DDR4; 2 x 16 GB; 2666 MHz; CL19) (WYPRZEDAŻ)
Symbol: F4-2666C19D-32GIS
Produkt po testach, nieeksploatowany. Widoczne niewielkie ślady użytkowania. Pamięci sprawne.
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.068 kg
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Specyfikacja
Typ pamięci RAM DDR4
Przeznaczenie PC/serwer
Opóźnienie CAS 19
Kraj pochodzenia Tajwan
Opóźnienie SPD 43
Rodzaj chłodzenia Radiator
Korekcja ECC Nie
Napięcie pamięci 1.2 V
Napięcie pamięci 1.35 V
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) Tak
Typ pamięci buforowej Unregistered (unbuffered)
Rodzaj pamięci 288-pin DIMM
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja 2.0
Napięcie SPD 1.2 V
Profil SPD Tak
Obsługa kanałów pamięci Dwukanałowy
Pamięć RAM 32 GB
Prędkość zegara pamięci 2666 MHz
Układ pamięci (moduły x rozmiar) 2 x 16 GB
Prędkość SPD 2666 MHz
Wysokość produktu 31,2 mm
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 142mm
Długość 156mm
Wysokość 17mm
Gwarancja:
Brak
Pamięć RAM:
32 GB
Dane producenta
G.Skill Europe B.V.
8F, No.69, Dongxing Rd., Xinyi Dist.