• Zestaw akumulatorków everActive Professional line EVHRL03-1050 (1050mAh ; Ni-MH LSD)
Symbol: EVHRL03-1050
Gwarancja 24 miesięcy
27.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.06 kg
Specyfikacja
Waga produktu 14,5 g
Głębokość produktu 44,5 mm
Szerokość produktu 10,5 mm
Wysokość produktu 10,5 mm
Rodzaj baterii Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH)
Typ obsługiwanych baterii Bateria do ponownego naładowania
Ilość dołączonych baterii 4 szt.
Napięcie baterii 1,2 V
Rozmiar baterii Cylindryczny
Szerokość 121mm
Długość 85mm
Wysokość 11mm