• Zasilacz NETGEAR APS1000W-100NES
Symbol: APS1000W-100NES
Gwarancja 12 miesięcy
Brak towaru
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Dostępność Brak towaru
Waga 2.055 kg
EAN 606449085921
Zostaw telefon
Specyfikacja
Kolor produktu Srebrny
Łączna moc 1000 W
Waga produktu 1,03 kg
Wysokość produktu 39,3 mm
Szerokość produktu 86,4 mm
Głębokość produktu 207,6 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 50 °C
Zakres temperatur (przechowywanie) -45 - 85 °C
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 1272908 h
Obsługiwane produkty RPS4000
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 310mm
Długość 80mm
Wysokość 243mm