Zasilacz Linkworld Azza PSAZ-650B
Symbol:
PSAZ-650B
180.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Duża dostępność
| Waga | 0.15 kg |
| Zostaw telefon |
Linkworld PSAZ-650B
Linkworld PSAZ-650B o mocy 650W. Zasilacz został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych systemach i obejmuje również pełną ochronę komputera (UVP, OVP, OPP, OCP, SCP). Posiada certyfikat sprawności 80 PLUS Bronze. Pracuje wydajnie i niezawodnie dzięki czemu jest stabilnym zasilaczem stworzonym, aby zaspokoić wymagania użytkowników.
| Parametry | |
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Wymiary | 150 x 140 x 86 mm |
| Moc zasilacza | 650W |
| Norma zasilacza | 80 PLUS BRONZE |
| Wentylator | 120 mm |