• Zasilacz Linkworld Azza PSAZ-650B
Symbol: PSAZ-650B
180.00
szt. Do przechowalni
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg
EAN 4712839557445
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Linkworld PSAZ-650B
Linkworld PSAZ-650B o mocy 650W. Zasilacz został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych systemach i obejmuje również pełną ochronę komputera (UVP, OVP, OPP, OCP, SCP). Posiada certyfikat sprawności 80 PLUS Bronze. Pracuje wydajnie i niezawodnie dzięki czemu jest stabilnym zasilaczem stworzonym, aby zaspokoić wymagania użytkowników.
Gwarancja producenta 24 miesiące
Wymiary 150 x 140 x 86 mm
Moc zasilacza 650W
Norma zasilacza 80 PLUS BRONZE
Wentylator 120 mm