• Zasilacz Linkworld Azza PSAZ-550W
Symbol: AD-Z550
161.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg
EAN 4712839557230
Zamówienie tel.: 123858050, 603577613
Zostaw telefon
Linkworld PSAZ-550W
  • Certyfikat 80 PLUS® Bronze
  • Komponenty wysokiej jakości
  • Wentylator 120 mm
  • Zabezpieczenie: UVP, OVP, OPP, OCP, SCP
  • Certyfikaty: FCC, CE, TUV, RoHS, RCM
  • 2 lata gwarancji
image
Parametry
Gwarancja producenta 24 miesiące
Wymiary 150 x 140 x 86 mm
Moc zasilacza 550W
Norma zasilacza 80 PLUS BRONZE
Wentylator 120 mm