• Zasilacz Linkworld AZZA PSAZ-850G 850W
Symbol: PSAZ-850G ATX3.0
Brak towaru
372.00
Wpisz swój e-mail
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
EAN 4712839557476
Zostaw telefon
Linkworld Azza PSAZ-850G 850W
Azza PSAZ-850W o mocy 850W. Zasilacz został zaprojektowany z myślą o nowoczesnych systemach i obejmuje również pełną ochronę komputera (UVP, OVP, OPP, OCP, SCP). Posiada certyfikat sprawności 80 PLUS Gold. Pracuje wydajnie i niezawodnie dzięki czemu jest stabilnym zasilaczem zbudowanym, aby zaspokoić wymagania użytkowników.
Gwarancja producenta 24 miesiące
Wymiary 160 x 150 x 86 mm
Moc zasilacza 850W
Norma zasilacza 80 PLUS GOLD
Wentylator 120 mm