• Zasilacz IBOX CUBE II 400W 12 CM FAN ZIC2400W12CMFA (400 W)
Symbol: ZIC2400W12CMFA
Gwarancja 24 miesięcy
93.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 1.2 kg
Specyfikacja
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS
Średnica czaszy wentylatora 12 cm
Umiejscowienie wentylatora Boczne
Rodzaj chłodzenia Aktywne
Kolor produktu Srebrny
Liczba wentylatorów 1 wentylator
Łączna moc (-12V) 3,6 W
Prąd wejściowy 3 A
Częstotliwość wejściowa AC 50 - 60 Hz
Łączna moc (+5 V) 130 W
Łączna moc (+5 Vsb) 12,5 W
Łączna moc 400 W
Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) 15 A
Napięcie wejściowe AC 230 V
Pobór mocy (max) 400 W
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) 2,5 A
Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) 0,3 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) 10 A
Typ PFC (Power Factor Correction) - korekcji współczynnika mocy Pasywne
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) 22 A
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Funkcje ochrony zasilania Przeładowanie
Funkcje ochrony zasilania Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Funkcje ochrony zasilania Nadprądowe
Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V2) 12 A
Łączna moc (+3.3 V) 130 W
Szerokość produktu 140 mm
Głębokość produktu 85 mm
Wysokość produktu 150 mm
Bezpieczeństwo UVP / OVP / SCP / OPP / OCP / OTP
Wersja ATX 2.2
Rodzaj zasilacza (PSU) ATX
Poziom hałasu 20 dB
Certyfikaty CE
Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) Tak
Typ okablowania Niemodularne
Motherboard power connector 20+4 pin ATX
Ilość złączy zasilających SATA 2
Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) 3
Szerokość 155mm
Długość 245mm
Wysokość 90mm