• Zasilacz IBOX AURORA 700W 14 CM FAN ZIA700W14CMBOX
Symbol: ZIA700W14CMBOX
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
194.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 1.94 kg
EAN 5901443056294
Zostaw telefon
Specyfikacja
Moc rzeczywista 700 W
Kolor produktu Czarny
Rodzaj chłodzenia Pasywne
Układ Tower
Materiał obudowy Metal
Kompatybilność CDS, CBC
Wysokość produktu 150 mm
Głębokość produktu 85 mm
Szerokość produktu 140 mm
Ilość gniazd sieciowych 1 x gniazdo sieciowe
Automatyczny test baterii Tak
Akumulatory wymieniane podczas pracy Nie
Rodzaj baterii Ołowiowa (VRLA)
Zimny start Tak
Wartość nominalna napięcia wyjściowego 230 V
Ilość faz 1
Szerokość 260mm
Długość 100mm
Wysokość 200mm