• Zasilacz IBOX AURORA 600W 14 CM FAN ZIA600W14CMBOX
Symbol: ZIA600W14CMBOX
Gwarancja 24 miesięcy
186.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 1.88 kg
Specyfikacja
Moc rzeczywista 600 W
Kolor produktu Biały
Układ Tower
Materiał obudowy Metal
Kompatybilność CDS, CBC
Głębokość produktu 85 mm
Wysokość produktu 150 mm
Szerokość produktu 140 mm
Ilość gniazd sieciowych 1 x gniazdo sieciowe
Ilość faz 1
Szerokość 260mm
Długość 100mm
Wysokość 200mm