Zasilacz IBOX AURORA 600W 14 CM FAN ZIA600W14CMBOX
Symbol:
ZIA600W14CMBOX
186.00
| Dostępność |
Mało
| Waga | 1.88 kg |
| Specyfikacja | |
| Moc rzeczywista | 600 W |
| Kolor produktu | Biały |
| Kompatybilność | CDS, CBC |
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Ilość gniazd sieciowych | 1 x gniazdo sieciowe |
| Ilość faz | 1 |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 200mm |