• Zasilacz IBOX AURORA 500W 14 CM FAN ZIA500W14CMBOX
Symbol: ZIA500W14CMBOX
Gwarancja 24 miesięcy
175.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 1.85 kg
Specyfikacja
Moc rzeczywista 500 W
Kolor produktu Biały
Układ Tower
Materiał obudowy Metal
Kompatybilność CDS, CBC
Waga produktu 1,55 kg
Głębokość produktu 125 mm
Wysokość produktu 210 mm
Szerokość produktu 381 mm
Ilość gniazd sieciowych 1 x gniazdo sieciowe
Szerokość 260mm
Długość 100mm
Wysokość 202mm