• Zasilacz Gigabyte GP-P550SS ICE 550W
Symbol: GP-P550SS ICE
Gwarancja 36 miesięcy
Brak towaru
167.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 2.05 kg
EAN 4719331554910
Zostaw telefon
Specyfikacja
Umiejscowienie wentylatora Górne
Rodzaj chłodzenia Aktywne
Kolor produktu Biały
Średnica czaszy wentylatora 12 cm
Liczba wentylatorów 1 wentylator
Wbudowany wyłącznik Tak
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Napięcie wejściowe AC 155-240 V
Łączna moc (+5 V) 100 W
Łączna moc 550 W
Wydajność 90%
Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) 0,3 A
Łączna moc (+5 Vsb) 15 W
Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) 20 A
Funkcje ochrony zasilania Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Funkcje ochrony zasilania Nadprądowe
Funkcje ochrony zasilania Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przeciążeniowe
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Czas wstrzymania 16 ms
Łączna moc (+3.3 V) 100 W
Prąd wejściowy 6.3 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) 20 A
Typ PFC (Power Factor Correction) - korekcji współczynnika mocy Aktywne
Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) 45,8 A
Zakres opóźnienia Dobrego Sygnału mocy 100 - 150 ms
Łączna moc (-12V) 3,6 W
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) 3 A
Łączna moc (+12 V) 549,6 W
Głębokość produktu 150 mm
Wysokość produktu 86 mm
Szerokość produktu 140 mm
Waga produktu 1,95 kg
Przeznaczenie PC
Certyfikat 80 PLUS 80 PLUS Silver
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 100000 h
Technologia łożysk Łożysko kulkowe
Wersja ATX 3.1
Rodzaj zasilacza (PSU) ATX
Rodzaj opakowania Pudełko
Waga wraz z opakowaniem 2,11 kg
Szerokość opakowania 254 mm
Wysokość opakowania 117 mm
Głębokość opakowania 206 mm
Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) Tak
Ilość złączy zasilających SATA 5
Typ okablowania Niemodularne
Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) Tak
Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) 2
Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) 4
Złącze napędu dyskietek 2
Gniazdo stacji dyskietek Tak
Długość kabla płyty głównej 60 cm
Gniazdo PCI Express Tak
Motherboard power connector 20+4 pin ATX
Okres gwarancji 3 lat(a)
Szerokość 210mm
Długość 255mm
Wysokość 217mm