• Zasilacz Fortron FSP VITA-650GM 650W
Symbol: VITA-650GM
Brak towaru
389.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
EAN 4713224529580
Zostaw telefon
Fortron FSP VITA-650GM 650W
Zasilacz został zaprojektowany z myślą o najwyższej wydajności i niezawodności, spełniając najnowsze standardy ATX 12V V3.1 oraz EPS 12V V2.92. Dzięki certyfikatowi 80 PLUS® Gold zapewnia sprawność na poziomie 90% przy typowym obciążeniu, co przekłada się na mniejsze straty energii i niższe rachunki za prąd. Wyposażony w japoński kondensator masowy 105°C, gwarantuje stabilną pracę i długą żywotność komponentów. Chłodzenie zapewnia cichy 120 mm wentylator z hydraulicznym łożyskiem (HYB), który skutecznie odprowadza ciepło, zachowując wysoką kulturę pracy.
image
Parametry
Gwarancja producenta 120 miesięcy
Dodatkowe informacje Zabezpieczenia: OCP, OVP, SCP, OPP, UVP, OTP
Wymiary 150 x 140 x 86 mm
Moc zasilacza 650W
Norma zasilacza 80 PLUS GOLD
Wentylator 120 mm
PFC Aktywne
Okablowanie Modularne
Efektywność 90%