• Zasilacz Akyga Basic AK-B1-500E (500 W; Pasywne; 120 mm)
Symbol: AK-B1-500E
Gwarancja 24 miesięcy
83.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 1.01 kg
Specyfikacja
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS
Liczba wentylatorów 1 wentylator
Kolor produktu Szary
Średnica czaszy wentylatora 12 cm
Wbudowany wyłącznik Tak
Łączna moc (+12 V) 252 W
Łączna moc (+5 V) 250 W
Prąd wejściowy 5 A
Typ PFC (Power Factor Correction) - korekcji współczynnika mocy Pasywne
Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) 21 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) 30 A
Napięcie wejściowe AC 220 V
Łączna moc 500 W
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) 34 A
Łączna moc (+3.3 V) 250 W
Wysokość produktu 85 mm
Szerokość produktu 150 mm
Waga produktu 1,01 kg
Głębokość produktu 140 mm
Zakres temperatur (eksploatacja) 5 - 50 °C
Przeznaczenie PC
Rodzaj zasilacza (PSU) ATX
Obsługiwany typ płyty głównej ATX
Wersja ATX 2.31
MTBF (Średni okres międzyawaryjny) 100000 h
Certyfikaty CE, RoHS, REACH
Szerokość opakowania 160 mm
Głębokość opakowania 220 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Wysokość opakowania 95 mm
Podręcznik użytkownika Tak
Waga wraz z opakowaniem 1,09 kg
Przewody Peripheral (Molex) to SATA 3.3, SATA
Złącze zasilacza EPS (8-pin) Nie
Motherboard power connector 20+4 pin ATX
Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego 300
Ilość złączy zasilających SATA 3
Złącze zasilania ATX (12+4 pin) Tak
Długość kabla zasilającego SATA 300
Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) 2
Liczba kabli 4
Karta gwarancyjna Tak
Sterownik wentylatora Tak
Tolerancja napięcia 70%
Szerokość 100mm
Długość 230mm
Wysokość 160mm