Zasilacz Aerocool PGS VX-650Plus AEROVX-650PLUS (650 W; 120 mm)
Symbol:
AEROVX-650PLUS
221.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 48 godzin |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 1.436 kg |
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Łączna moc | 650 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 50 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Łączna moc (+12 V) | 600 W |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 17 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 40 cm |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla zasilającego SATA | 150 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 300 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Ilość złącz zasilania PATA | 3 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 500 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 410 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 250 mm |
| Szerokość | 240mm |
| Długość | 100mm |
| Wysokość | 200mm |