• Zasilacz Aerocool PGS VX-650Plus AEROVX-650PLUS (650 W; 120 mm)
Symbol: AEROVX-650PLUS
Gwarancja 24 miesięcy
221.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 1.436 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Czarny
Rodzaj chłodzenia Aktywne
Średnica czaszy wentylatora 12 cm
Umiejscowienie wentylatora Górne
Liczba wentylatorów 1 wentylator
Łączna moc (-12V) 3,6 W
Łączna moc 650 W
Napięcie wejściowe AC 230 V
Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) 0,3 A
Częstotliwość wejściowa AC 47 - 63 Hz
Łączna moc (+5 V) 120 W
Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) 50 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) 2,5 A
Łączna moc (+12 V) 600 W
Prąd wejściowy 5 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) 17 A
Łączna moc (+5 Vsb) 12,5 W
Funkcje ochrony zasilania Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przeciążeniowe
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Funkcje ochrony zasilania Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Łączna moc (+3.3 V) 120 W
Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) 20 A
Przeznaczenie PC
Rodzaj zasilacza (PSU) ATX
Rodzaj opakowania Pudełko
Długość kabla zasilającego PCI Express 40 cm
Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) 2
Ilość złączy zasilających SATA 4
Motherboard power connector 20+4 pin ATX
Długość kabla zasilającego SATA 150
Długość kabla zasilającego SATA 300
Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) Tak
Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) Tak
Ilość złącz zasilania PATA 3
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) 10 szt.
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) 500 mm
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) 410 mm
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) 250 mm
Szerokość 240mm
Długość 100mm
Wysokość 200mm