Zasilacz Aerocool LUX AEROPGSLUXRGB-550 (550 W; 120 mm)
Symbol:
AEROPGSLUXRGB-550
203.00
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Mało
| Waga | 1.59 kg |
| Specyfikacja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor podświetlenia | Czerwony/zielony/niebieski |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Podświetlenie | Tak |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Wydajność | 88% |
| Łączna moc (+3.3 V) | 100 W |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Prąd wejściowy | 4 A |
| Łączna moc | 550 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 42 A |
| Łączna moc (+12 V) | 504 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Łączna moc (+5 V) | 100 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Przeznaczenie | PC |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Głębokość opakowania | 195 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Szerokość opakowania | 230 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Długość kabla zasilającego CPU | 55 cm |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 1 |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla zasilającego SATA | 550 |
| Długość kabla płyty głównej | 50 cm |
| Ilość złącz zasilania PATA | 2 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 45 cm |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
| Szerokość | 201mm |
| Długość | 239mm |
| Wysokość | 101mm |