• Zasilacz Aerocool LUX AEROPGSLUXRGB-550 (550 W; 120 mm)
Symbol: AEROPGSLUXRGB-550
Gwarancja 24 miesięcy
203.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 1.59 kg
Specyfikacja
Rodzaj chłodzenia Aktywne
Średnica czaszy wentylatora 12 cm
Kolor produktu Czarny
Kolor podświetlenia Czerwony/zielony/niebieski
Liczba wentylatorów 1 wentylator
Podświetlenie Tak
Łączna moc (-12V) 3,6 W
Wydajność 88%
Łączna moc (+3.3 V) 100 W
Napięcie wejściowe AC 200 - 240 V
Łączna moc (+5 Vsb) 12,5 W
Prąd wejściowy 4 A
Łączna moc 550 W
Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) 20 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) 2,5 A
Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) 0,3 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) 42 A
Łączna moc (+12 V) 504 W
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) 20 A
Łączna moc (+5 V) 100 W
Częstotliwość wejściowa AC 50/60 Hz
Certyfikat 80 PLUS 80 PLUS Bronze
Przeznaczenie PC
Podręcznik użytkownika Tak
Głębokość opakowania 195 mm
Wysokość opakowania 95 mm
Szerokość opakowania 230 mm
Rodzaj opakowania Pudełko
Długość kabla zasilającego CPU 55 cm
Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) 1
Motherboard power connector 20+4 pin ATX
Długość kabla zasilającego SATA 550
Długość kabla płyty głównej 50 cm
Ilość złącz zasilania PATA 2
Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) Tak
Gniazdo PCI Express Tak
Długość kabla zasilającego PCI Express 45 cm
Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) Tak
Ilość złączy zasilających SATA 4
Szerokość 201mm
Długość 239mm
Wysokość 101mm