ZASILACZ CHIEFTEC SERIA VALUE APB-500B8 500W
Symbol:
APB-500B8
| Wpisz swój e-mail |
| Opinie | |
| Wysyłka w ciągu | 24 godziny |
| Cena przesyłki | 15 |
| Dostępność |
Brak towaru
| Waga | 1.228 kg |
| Specyfikacja | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 22 A |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Prąd wejściowy | 4 A |
| Łączna moc | 500 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 19 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 24 A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Łączna moc (+5 V) | 130 W |
| Typ PFC (Power Factor Correction) - korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Wydajność | 80% |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V2) | 21 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 130 W |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 87 mm |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS |
| Wersja ATX | 2.3 |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikaty | CE, CB, TÜV, EAC |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Nie |
| Gniazdo stacji dyskietek | Tak |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 3 |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 1 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
| Szerokość | 188mm |
| Długość | 265mm |
| Wysokość | 120mm |
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami.
• Nie otwierać obudowy - ryzyko porażenia prądem.
Dane producenta
Chieftec Industrial Co., Ltd.
5F, No. 35, Lane 513, Rei Kuang Rd.,