• ZASILACZ CHIEFTEC SERIA VALUE APB-500B8 500W
Symbol: APB-500B8
Gwarancja 24 miesięcy
Brak towaru
153.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 1.228 kg
EAN 4710713230569
Zostaw telefon
Specyfikacja
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) RoHS
Rodzaj chłodzenia Aktywne
Kolor produktu Srebrny
Liczba wentylatorów 1 wentylator
Średnica czaszy wentylatora 12 cm
Wbudowany wyłącznik Tak
Łączna moc (+5 Vsb) 12,5 W
Współczynnik mocy 0,9
Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) 22 A
Napięcie wejściowe AC 230 V
Prąd wejściowy 4 A
Łączna moc 500 W
Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) 0,3 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) 2,5 A
Łączna moc (-12V) 3,6 W
Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) 19 A
Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) 24 A
Częstotliwość wejściowa AC 50 Hz
Łączna moc (+5 V) 130 W
Typ PFC (Power Factor Correction) - korekcji współczynnika mocy Aktywne
Wydajność 80%
Funkcje ochrony zasilania Ochrona przez zbyt wysokim napięciem
Funkcje ochrony zasilania Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem
Funkcje ochrony zasilania Krótkie spięcie
Funkcje ochrony zasilania Przeładowanie
Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V2) 21 A
Łączna moc (+3.3 V) 130 W
Szerokość produktu 150 mm
Głębokość produktu 140 mm
Wysokość produktu 87 mm
Rodzaj zasilacza (PSU) ATX
Certyfikat 80 PLUS 80 PLUS
Wersja ATX 2.3
Przeznaczenie PC
Certyfikaty CE, CB, TÜV, EAC
Złącze zasilacza EPS (8-pin) Nie
Gniazdo stacji dyskietek Tak
Motherboard power connector 20+4 pin ATX
Ilość złączy zasilających SATA 3
Typ okablowania Niemodularne
Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) 1
Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) 2
Kod zharmonizowanego systemu (HS) 84733020
Szerokość 188mm
Długość 265mm
Wysokość 120mm
Informacje dotyczące bezpieczeństwa
• Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami.
• Nie otwierać obudowy - ryzyko porażenia prądem.
Dane producenta
Chieftec Industrial Co., Ltd.
5F, No. 35, Lane 513, Rei Kuang Rd.,