• Wentylator NOCTUA redux 120mm NF-P12 REDUX-1700PWM
Symbol: NF-P12 REDUX-1700PWM
Gwarancja 72 miesięcy
58.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15
Odbiór osobisty 0
Poczta Polska 15
Paczkomaty InPost 16
Poczta Polska (Pobranie) 20
Kurier 20
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.235 kg
Specyfikacja
Kolor produktu Szary
Złącze wentylatora 4-pin
Liczba wentylatorów 1 wentylator
Liczba łopatek wentylatora 9
Zasilanie 1,08 W
Maksymalne natężenie prądu 0,09 A
Napięcie 12 V
Wysokość produktu 120 mm
Głębokość produktu 25 mm
Głębokość opakowania 32 mm
Waga wraz z opakowaniem 242 g
Szerokość opakowania 170 mm
Wysokość opakowania 180 mm
Szerokość produktu 120 mm
Typ łożyska Hydrauliczny
Przepływ powietrza 120,2 m³/h
Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie Tak
Prędkość obrotowa (max) 1700 RPM
Procesor Brak obsługi
Średnica czaszy wentylatora 12 cm
Przeznaczenie Obudowa komputera
Obsługiwane gniazda procesora Brak obsługi
Poziom hałasu (wysoka prędkość) 25,1 dB
Maksymalne ciśnienie powietrza 2,83 mmH2O
Model Wentylator
Prędkość obrotowa (min) 450 RPM
Dołączone śruby Tak
Liczba śrub 4
Średni czas do awarii (MTTF) 150000 h
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) 20 szt.
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) 5,7 kg
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) 360 mm
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) 200 mm
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) 370 mm
Szerokość 180mm
Długość 35mm
Wysokość 170mm